Podwykonawcy Zadanie C

Listopad 2020

  1. Adbud Sp.z o.o.
  2. AIT American Infrastructure Technologies Sp. z o.o.
  3. ARTEX Artur Anasiewicz
  4. Boshung Mecatronic AG
  5. Budpol SP. z o.o.
  6. Daniel Matysek MATYS-BUD
  7. Drogomex sp. z o.o.
  8. DWD System sp. z o. o.
  9. Euroformat EU Sp.z o.o.
  10. Firma "Święcki" Andrzej Święcki,
  11. Freyssinet Polska Sp. z o.o.
  12. GZD Sp. z o. o. Sp. K.
  13. HGS Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
  14. Instalarstwo Gazowe ENGAZ Krzysztof Rembowski.
  15. Izkor Sp. z o.o.
  16. Jaro SP. z o.o. SP. Komandytowa,
  17. Jaroszek Stanisław PPHU „Elektropaks”,
  18. Kamel Joanna Kalinowska,
  19. KOR-BRUK Katarzyna Piwek,
  20. Lik Geo Bruk Mateusz Lisiecki,
  21. Luiza Baran Hydromost,
  22. MAKAX,
  23. Mariusz Wikło,
  24. MD Technologie Sp. z.o. o.
  25. Menard Polska Sp. z o.o.
  26. MP Projekt Inżynieria Ruchu Sp. z o.o. Sp. k.,
  27. MR-CAT Sp. z o.o. Sp. K.
  28.  Neptun Sp. z o.o.
  29. NTS Infrastruktura Sp. z o.o.,
  30. OSARI Sp. z o.o.,
  31. Paweł Hordejuk
  32. PEBIS Sp. z o.o.
  33. PGW Polska Grupa Wyburzeniowa Sp. z o.o.,
  34. P.H.U. M-R-B Therm Mariusz Budziński
  35. PKP Energetyka SA,
  36. Pomp 4 Eko Sp. z o.o.
  37. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Spurek Sp. z o.o.,
  38. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Spurek" Sławomir Spurek
  39. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych PRI WYSOWA ,
  40. Przedsiębiorstwo WOD-INŻ. Sp. z o.o.
  41. RAB Technika Diamentowa s.c. Radzki Bogdan, Radzki Tomasz, Radzki Sławomir
  42. Saferoad Grawil Sp. z o.o.
  43. SIPOL Rafał Sikorski
  44. Skabud Michał Dobecki,
  45. Stal-Bud Sp. z o.o.
  46. Stalprodukt SA
  47. Soletanche Polska Sp. z o.o.
  48. Tarcopol Sp. z o.o.
  49. Teknobud Tomasz Krulikowski,
  50. Teletechnika Piotr Brych,
  51. Totalbud Inwestycje Sp. z o.o.
  52. UNITEL Siadkowscy Sp. J (Lider Konsorcjum) oraz OPTO-KABEL Jerzy Łajca,
  53. Usługi Leśne i Ogrodnicze Leszek Uczciwek
  54. Usługi Remontowo-Budowlane Ignacy Kołodziej,
  55. Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S.A.
  56. WAWMAR Marek Wawrzynowski,
  57. Wegarten Contruction Sp. z o. o. Sp. K.
  58. WIMED 4.0 sp. z o.o. sp.k
  59. Wizual Projekt Sp. z o.o.,
  60. Voltar System Sp. z o.o.,
  61. Zakład Robót Ziemnych Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych Konserwacji Urządzeń Melioracyjnych "Wodo-Kop" Władysław Radaczewski
  62. Zielony Dąb Ekolan Liubomyr Vytrykush,
Ostatnia aktualizacja: 2020-12-04
-A +A